اخبارخودرو

طرح پیش فروش خودرو شاهین اتوماتیک (بهمن 1402)

طرح جدید پیش فروش خودرو شاهین

سایپا شاهین یک سدان جذاب از شرکت ساپیا است که به عنوان پرچمدار محصولات این شرکت در بازار کشورمان محسوب می‌شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت سایپا قصد دارد طی برنامه‌ای تحت عنوان طرح پیش فروش خودرو شاهین ویژه بهمن ماه، این خودرو را در اختیار خریداران داخلی قرار دهد. پیرو اعلام نتایج در سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی به اطلاع نمایندگیها و متقاضیان حائز شرایطی که در طـرح عادي سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی در خرداد ماه و دي ماه سال جاري نسـبت بـه ثبـت نـام اولیـه خـودرو شـاهین بـا گیربکس اتوماتیک اقدام نموده و در تاریخ 1402/10/30 پیامک به ایشان ارسال گردیده می‌رساند، امکـان واریـز وجـه و ثبـت نـام مطابق شرایط ذیل اعلام می‌شود.

فروش ویژه سایپا شاهین ویژه بهمن
پیش فروش سایپا شاهین ویژه بهمن

شرایط عمومی بخشنامه پیش فروش خودرو شاهین

1 محدودیت کد ملی براي ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد)

2 حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

3 امکان ثبت نام براي متقاضیان داراي پلاك فعال انتظامی (نصب بر روي خودرو) میسر نمی باشد.

4 امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

5 ثبت نام براي مشتریان حقوقی میسر نمی باشد.

6 متقاضی طی 48 ماه گذشته نزد شرکت هاي سایپا و ایران خودرو و طی 24 ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

مشخصات فنی سایپا شاهین

به گزارش مجله رسا شاهین اتوماتیک، با موتور M15T خواهد بود ولی در آینده ممکن است با موتور جدید ME16 به فروش برسد. موتور M15T توربوشارژ با حجم ۱.۵ لیتر، حداکثر ۱۱۰ اسب بخار قدرت دارد و ۱۷۸ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو از طریق گیربکس CVT نسل سوم به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. از نظر عملکرد، نسخه اتوماتیک ممکن است کمی ضعیف‌تر از نسخه دنده‌ای باشد، اما اعداد و ارقام دقیق مربوط به عملکرد آن تاکنون منتشر نشده است.

پیشرانه توربوشارژر M15T در این نسخه از شاهین ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ دارد. جعبه‌دنده شاهین اتوماتیک توسط شرکت پانچ بلژیک تولید می‌شود که در سطح جهانی شناخته شده است و در بازارهای جهانی حضور فعال دارد. این جعبه‌دنده در تیپ ترونیک قابلیت تعویض دنده ۷ سرعته به‌صورت مصنوعی را دارد.

سعید رنجبر

سعید رنجبر هستم، مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ رسا من عاشق دنیای بی‌انتهای محتوا هستم و از اینکه بتونم یک متن جذاب بنویسم لذت می‌برم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا