اخبارخودرو

تحویل چانگان CS35 پلاس چه زمانی انجام می شود؟

تحویل چانگان CS35 پلاس بر اساس اولويت بندی خواهد بود

چانگان CS35 پلاس از جمله جدیدترین محصولاتی است که شرکت سایپا قرار است راهی بازار کشورمان کند. از آنجایی که برند چانگان سابقه حضور درخشانی در بازار کشورمان دارد، به نظر می‌رسد که این خودرو به راحتی بتواند موفقیت چشمگیری در بازار کشورمان به دست آورد. البته پیش‌بینی برای موفقیت این خودرو تنها به این موضوع ختم نمی‌شود و چانگان CS35 پلاس مزایای فراوانی دارد که پیش‌تر در مقاله ای به نام «بررسی چانگان CS35 پلاس» به خوبی همه آن‌ها را شرح داده‌ایم. حال در این مطلب قصد داریم جزئیات خبر مربوط به زمان تحویل چانگان سی اس 35 پلاس را خدمتتان بازگو کنیم. لطفا در ادامه با مجله رسا همراه باشید.

تحویل چانگان CS35 پلاس بر اساس اولويت بندی

اولین سری از خودروهای چانگان CS35 پلاس وارداتی گروه خودروسازی سایپا به متقاضیانی كه در سامانه یكپارچه خودرو ثبت نام كردند، تحویل داده خواهد شد. خودرو چانگان CS35 پلاس گروه خودروسازی سایپا كه جزو اولین سری از خودروهای وارداتی به كشور است، بر اساس اولویت بندی اعلامی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مشتریان تخصیص خواهد یافت.

بر این اساس  آن‌دسته از متقاضیانی كه با افتتاح حساب وكالتی با عنوان سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولید كنندگان و مسدودی مبلغ مورد نظر در این حساب اقدام کرده و در لیست اولویت بندی اعلامی وزارت صمت، حائز شرایط بوده اند با اعلام گروه خودروسازی سایپا می توانند نسبت به واریز وجه و ثبت نام نهایی اقدام كنند.

گروه خودروسازی سایپا طی برنامه ریزی و هماهنگی های صورت پذیرفته، نسبت به ثبت سفارش خودروهای وارداتی اقدام کرده و به عنوان اولین شركت داخلی پیشرو در این حوزه در راستای پاسخگویی به نیاز بازار و مشتریان و همچنین همگام با سیاست های كلان وزارت صمت گام برداشته است.

سعید رنجبر

سعید رنجبر هستم، مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ رسا من عاشق دنیای بی‌انتهای محتوا هستم و از اینکه بتونم یک متن جذاب بنویسم لذت می‌برم

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا